O czym należy pamiętać, projektując szafę do przedpokoju?

Przedpokój jest pomieszczeniem z dużym potencjałem. Niestety często nie doceniamy tej przestrzeni, uważając, że jest nieustawna. Dobrym sposobem na wykorzystanie niemal każdego centymetra jest jednak stworzenie szafy na wymiar. Jak stworzyć idealną konstrukcję, która spełni nasze potrzeby?

Jak stworzyć szafę do przedpokoju?

Szafa ustawiona w przedpokoju powinna być dopasowana do dostępnej przestrzeni, a także do naszego gustu. Ważne jest też ustalenie potrzeb. Ile osób będzie korzystać z szafy? Co jest w niej najczęściej przechowywane? Jak dopasować parametry szafy do innych elementów wnętrza?

Jednym z najważniejszych czynników jest głębokość mebla. W większości pomieszczeń świetnie sprawdzi się wymiar 55-60 cm, który umożliwia wygodne przechowywanie potrzebnych rzeczy. Innym ważnym elementem jest wyposażenie szafy w drążki, wieszaki i półki. Zastosowane pomoce powinny być dopasowane do tego, jakie będzie przeznaczenie szafy. Ich uzupełnieniem są wygodne organizery i pudełka.

Kluczowe znaczenie ma także wybranie ciekawego, ale ponadczasowego stylu. Jej wygląd powinien być spójny z tym, jak prezentuje się przedpokój, a nawet całe mieszkanie.

Jak zaprojektować szafę na wymiar?

Najlepszym sposobem na stworzenie doskonałej szafy do przedpokoju jest wykonanie szafy na wymiar. Takie rozwiązanie pozwala doskonale wykorzystać przestrzeń, dopasować wygląd i wielkość konstrukcji do naszych potrzeb, a także dobrać wszystkie elementy wykończenia.

Jak tworzona jest taka szafa? Produkcja mebli na zamówienie rozpoczyna się od pobrania wymiarów i ustalenia, jaka konstrukcja sprawdzi się najlepiej. W wielu przypadkach pomocne może okazać się także wykonanie wizualizacji. Następnie szafa jest konstruowana przez naszych specjalistów, którzy dbają o każdy jej detal.

Call Now Button